Про компанію

 

ТОВ «Укренергоконсалтінг» – це консалтингова фірма, яка створена у 2002 р за ініціативи групи енергопостачальних компаній України. Мета її створення – надання методологічної та практичної допомоги енергокомпаніям за всіма напрямками для підвищення ефективності їх діяльності. 

 

 

ТОВ «Укренергоконсалтінг» – це консалтингова фірма, яка створена у 2002 р за ініціативи групи енергопостачальних компаній України. Мета її створення – надання методологічної та практичної допомоги енергокомпаніям за всіма напрямками для підвищення ефективності їх діяльності. 


Окремим напрямком для нас є участь в удосконалюванні нормативно-правового поля в енергетиці. 

 

Працівники ТОВ „Укренергоконсалтінг” за дорученням НКРЕ беруть активну участь у роботі Міжвідомчої комісії з координації роботи, пов’язаної з реалізацією положень Концепції функціонування та розвитку оптового ринку електричної енергії України, та очолюють Робочу групу за напрямком «Законодавче підґрунтя та регулювання діяльності ОРЕ» .

 

Протягом 2003-2011 років ТОВ „Укренергоконсалтінг” в якості акредитованого офіційного консультанта при Комітеті Верховної Ради України з питань паливно – енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки співпрацює з Верховною Радою України.

 

Також, ТОВ «Укренергоконсалтінг» представляє інтереси енергопостачальних компаній в Раді Оптового ринку електричної енергії України та її робочих групах. 

 

Спеціалісти товариства мають фундаментальну підготовку в різних галузях господарства (економічну, енергетичну, юридичну) і великий досвід роботи на енергетичних підприємствах України, в НКРЕ, Міністерстві палива та енергетики України. Крім того, фахівці ТОВ „Укренергоконсалтінг” проходили навчання в Міжнародному інститут менеджменту та стажування на енергетичних підприємствах США, Великобританії, Німеччини, Греції і Норвегії, Бразилії, Іспанії.